Świąteczne szaleństwo

Do świąt jeszcze miesiąc i nasze życie toczy się zupełnie normalnie, chodzimy na do szkoły, na uczelnię, do pracy ale dla właścicieli i pracowników sklepów to czas na świąteczne szaleństwo.W sklepach pojawiły się już świąteczne produkty możemy już kupić świąteczne koce, kubki, świeczniki, kapcie, piżamy, obrusy wszystko ozdobione śnieżynkami, mikołajami, reniferami, choinkami… po prostu Christmas in the air 😀 Przed centrami handlowymi stoją już świąteczne dekoracje i na warszawskich ulicach też już jest zamontowana świąteczna iluminacja, która zostanie uroczyście odpalona 3 grudnia czyli już za tydzień. Jedyne czego jeszcze brakuje w tym szaleństwie to świątecznych piosenek w sklepach, ale ja myślę, że to kwestia tygodnia.

Szczerze mówiąc ja osobiście uwielbiam święta, uważam, że jest to jeden z najpiękniejszych okresów w roku i z jednej strony to jest przyjemne kiedy wchodzisz do sklepu i widzisz te wszystkie dekoracje. Od razu robi się przyjemniej ale z drugiej strony fakt, że takie dekoracje pojawiają się na początku listopada może trochę denerwować. W końcu staramy się skupiać na naszych codziennych obowiązkach a tutaj już zachęcają nas do kupienia cieplutkiego koca z reniferkiem dla kuzynki albo ciepłych skarpetek dla babci.

A co wy sądzicie od tak wcześnie rozpoczynanym świątecznym okresie? Lubicie to czy może bardziej was to denerwuje? 😀

Miłego wieczoru :*

Na poniższym zdjęciu tłumy oglądające pokaz Wielkiej Iluminacji w zeszłym roku, byłam w środku tego tłumu i uwierzcie to była walka o przeżycie 😛4email-6154.jpg

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s